Medintek A.Ş.

Misyonumuz:

Medintek Tıbbi Ürünler, alanındaki medikal ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtma konusunda uzmanlaşarak müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. Sistematik ve modern yönetim anlayışı çerçevesinde müşteri odaklı hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir.

Vizyonumuz:

Amacımız ülkemizde uluslararası standartlarda, yerel yönetmeliklere ve Tıp Etiğine bağlı kalarak klinik araştırmaların yapılmasında medikal dünyasının tüm taraflarının (otorite, sektör, hekim, hasta) ihtiyacına uygun pratik ve profesyonel çözümler sağlamak ve geliştirmektir.

Hakkımızda:

Medintek Tıbbi Ürünler olarak genç ve profesyonel çalisma kadromuzla 2005 yılından beri kardioloji sektörunde hizmet vermekteyiz. İlk olarak Ankara'da kurulan firmamız gerek medikal malzemelere olan yoğun talep, gerekse sektördeki hizli yükselişinden ve gerekse müşteri nezdindeki olumlu referansları sayesinde kısa sürede hizmet verdiği alanı genişletmis ve Türkiye'nin büyük illeri başta olmak üzere direk olarak ve bayileri aracılığıyla  hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda, Ankara merkez ofisimiz olmak üzere, İstanbul, İzmir, Eskişehir ve Bursa'da satış ve irtibat ofislerimiz bulunmaktadır.

Türkiye'de kurulduğu yıldan itibaren kaliteden ödün vermeden müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdüren firmamız, bu yıllar boyunca dünyanın önde gelen stent markalarının distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Sektördeki hızlı gelişmeleri yakından takip edip , mevcut durumdaki ürün yelpazesini gelişmelere paralel olarak  çeşitlendirmek ,  müşterilerine kaliteli ve  farklı hizmetler sunabilmek sirketimizin en önde gelen hedefi olmustur.